Kolor Serca: Plenerowy Koncert Studia eMDeK w Łomży
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkowy koncert plenerowy "Kolor Serca", który odbędzie się już wkrótce! To wydarzenie, które podsumowuje rok artystyczny Studia eMDeK, z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych emocji!
  1. Koncert "Kolor Serca" odbędzie się 19 czerwca 2024 roku
  2. Wystąpią soliści, duety i składy wokalne Studia eMDeK
  3. Współorganizatorami są Parafia pw. Miłosierdzia Bożego oraz Fundacja MIRD
  4. Wstęp na wydarzenie jest wolny

Studio eMDeK tradycyjnie w czerwcu prezentuje swój program podsumowujący rok artystyczny. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu kościoła Miłosierdzia Bożego, przy ul. Wyszyńskiego 11. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Podczas koncertu "Kolor Serca" będziemy mieli okazję usłyszeć utwory literackie oraz piosenki z krainy łagodności. Wszystko to w aranżacjach chóralnych, które zostały przygotowane przez Magdę Sinoff, kierownika zespołu. Wystąpią soliści, duety oraz różne składy wokalne, które zaprezentują swoje umiejętności.

Współorganizatorami tego wydarzenia są Parafia pw. Miłosierdzia Bożego oraz Fundacja MIRD Międzynarodowy Instytut Rozwoju Dzieci. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu, możemy cieszyć się tym muzyczno-słownym spektaklem.

Warto zaznaczyć, że wstęp na koncert jest wolny. W przypadku niepogody, wydarzenie zostanie przeniesione do wnętrza kościoła. To znakomita okazja, by spędzić wieczór w towarzystwie pięknej muzyki i wspólnie celebrować osiągnięcia artystyczne mijającego roku.

Sponsorem koncertu jest HEXA BANK Spółdzielczy.


Na podst. MDK Łomża