Sąsiedzki piknik integracyjny już w najbliższą niedzielę na Pl. Niepodległości
Dzięki inicjatywie Rad Osiedli, mieszkańcy będą mogli spędzić niedzielne popołudnie na pikniku integracyjnym „To my sąsiedzi”. Na Placu Niepodległości czeka mnóstwo atrakcji, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To doskonała okazja, by lepiej poznać swoich sąsiadów i wziąć udział w licznych zabawach oraz pokazach.
  1. Piknik odbędzie się w niedzielę 9 czerwca 2024 r. w godz. 12:00-17:00.
  2. W programie występy artystyczne, animacje i konkursy.
  3. Pokaz pierwszej pomocy oraz stragany z rozmaitościami.
  4. Wydarzenie pod patronatem prezydenta Mariusza Chrzanowskiego.

W najbliższą niedzielę na Placu Niepodległości odbędzie się piknik integracyjny „To my sąsiedzi”, organizowany przez Rady Osiedli nr 4, 8 i 15. Impreza potrwa od godziny 12:00 do 17:00 i jest finansowana z Budżetu Obywatelskiego Miasta Łomża 2024. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Mariusz Chrzanowski.

Na uczestników czeka bogaty program rozrywkowy. Wystąpią między innymi Studio Tańca i Fitness BKStep oraz Magda Sinoff z zespołem. Miłośnicy muzyki będą mogli również posłuchać zespołu Bosman. Dla najmłodszych przygotowano animacje z Myszką Miki oraz różnorodne zabawy i konkursy z nagrodami.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie pokaz pierwszej pomocy, który poprowadzi Marian Ostrowski. To doskonała okazja, by nauczyć się podstawowych zasad ratujących życie w nagłych przypadkach. Dodatkowo, na miejscu pojawią się stragany z rozmaitościami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Piknik to również świetna okazja, by spróbować lokalnych przysmaków. Organizatorzy zadbali o piknikowe pyszności, w tym tradycyjną grochówkę i dania z grilla. Wszyscy uczestnicy będą mogli skosztować smakowitych potraw w miłej atmosferze.

Imprezę poprowadzą Iwona Lutrzykowska z Klubu Myszki Miki oraz Paulina Pianko z Młodzieżowej Rady Miasta Łomży. Ich zaangażowanie i energia z pewnością wpłyną na pozytywny nastrój całego wydarzenia.

Nie przegapcie tej okazji do integracji z sąsiadami i wspólnego spędzenia czasu. To wydarzenie, które z pewnością dostarczy wielu pozytywnych emocji i wrażeń.


Na podst. Urząd Miejski Łomża