Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

W minioną sobotę̨ w Hali Kultury w Łomży, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemicznego, odbyło się̨ pierwsze stacjonarne spotkanie finalistek Miss & Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021.

Dziewczęta uczestniczyły m.in. w warsztatach z Beatą Charkiewicz - założycielką̨ „Akademii Szpilek”. Podczas spotkania Finalistki otrzymały wiele cennych uwag i rad dotyczących chodzenia w szpilkach oraz tego, jak się̨ w nich poruszać́, by zachować́ klasę̨ i wdzięk. Finalistki doskonaliły również̇ swoje umiejętności z wystąpień́ publicznych. Warsztaty z kamerą przeprowadziła Marlena Siok z Telewizji Narew. Zwieńczeniem tego pracowitego dnia, był trening rozciągająco – wysmuklający z Anną Wołkowicz - właścicielką Anamed Zdrowie, która od lat jest Partnerem Konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej.

Podczas sobotniego spotkania, dziewczęta otrzymały również̇ podarunki od marki GLOV, która także od pięciu już lat współpracuje z konkursem.

Jak podkreśla organiztorka Konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej Anna Kurządkowska–Kosińska, był to intensywny i pełen wrażeń dzień. - Każda uczestniczka wyszła zmęczona, ale również każda czekała już na taki moment, w którym będzie można spotkać się stacjonarnie. Hala Kultury idealnie nadaje się do tego typu spotkań. Ogromne przestrzenie oraz swoboda w poruszaniu się, sprawiają, że nawet w dobie pandemii czułyśmy się tam bardzo bezpiecznie, mogąc zachować odpowiednie odległości - powiedziała Anna Kurządkowska–Kosińska, jednocześnie dziękując prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za pomoc w przygotowaniach do Gali Finałowej oraz pracownikom Hali Kultury za bardzo życzliwie wsparcie w podejmowanych działaniach.


tekst: Klaudia Piaścik
foto: Marcin Kossakowski