Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Tylko do piątku można zgłaszać swoje prace w konkursie plastycznym pt. "Nasza planeta Ziemia". Zachęcamy do pobudzenia swojej wyobraźni i przesyłania propozycji prac plastycznych ukazujących troskę o Naszą Planetę. Idea dbania o środowisko jest ważna, a to jak przedstawią to dzieci, zależy już tylko od ich kreatywności. Prócz atrakcyjnych nagród dla autorów najlepszych prac, każdy z uczestników otrzyma dyplom. Jedna spośród nadesłanych prac w ramach wyróżnienia, zostanie uwieczniona na samochodzie dbającym o czystość w naszym mieście.

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie prac ukazujących znaczenie Ziemi oraz różne sposoby dbania o najbliższe otoczenie. Mogą one być zgłaszane w następujących kategoriach: przedszkolaki tworzą prace plastyczne w dowolnej technice, uczniowie szkół podstawowych wykonują prace plastyczne oraz plastyczno-literackie w formie plakatu, uczniowie szkół ponadpodstawowych mają za zadanie stworzyć hasło kojarzone z działaniami proekologicznymi, m.in. z kwestią sprzątania świata, które zostanie wykorzystane podczas akcji sprzątania Miasta Łomża 5 czerwca 2021 roku.

Zgłoszenie prac do Konkursu odbywa się poprzez wysłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcia lub pliku w formacie jpg lub pdf wykonanej pracy wraz z załączonym formularzem zgłoszenia (załącznik nr 1 do regulaminu). Termin nadsyłania prac mija 14 maja 2021 roku o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są --->TUTAJ<---.