Przypominamy, że do końca sierpnia trwa głosowanie na podmioty zgłoszone w konkursie gospodarczym Łomżyńskie Anioły Biznesu w kategoriach Firma „z sercem” oraz Ambasador Ziemi Łomżyńskiej. W pierwszej kategorii mieszkańcy mogą wybierać z siedmiu propozycji, w drugiej spośród pięciu kandydatur.

O Łomżyńskiego Anioła Biznesu w kategorii Firma „z sercem” ubiegają się: LINGUO Sp. z o.o. LOG MAP Roland Prusinowski, FUNDACJA L, Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. oraz PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW PREFBET Sp. z o.o. Głosować można --->TUTAJ<--- gdzie dostępna jest także informacja o nominowanych firmach.
Kandydatami do nagrody Łomżyńskich Aniołów Biznesu w kategorii Ambasador Ziemi Łomżyńskiej są: Browar Łomża Van - Pur Sp. z.o.o., Kalinowski Adam, FARGOTEX Sp. z o.o., Filharmonia Kameralna, PEPEES S.A., Teatr Lalki i Aktora w Łomży, Heinrich Trapp. Swój głos można oddać --->TUTAJ<--- gdzie dostępna jest również szczegułowa informacja o kandaturach.

Łomżyńskie Anioły Biznesu przyznawane są przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Łomży i ziemi łomżyńskiej. Organizatorami przedsięwzięcia są Miasto Łomża i Starostwo Powiatowe w Łomży, we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej http://klab.um.lomza.pl.