Wymień elektrośmieci na sadzonki w PSZOK przy ul. Akademickiej 22
Nie przegap szansy na połączenie ekologii z ogrodnictwem! W zamian za elektrośmieci możesz zdobyć sadzonki krzewów i drzew owocowych. To wyjątkowa okazja do dbania o środowisko.
  1. Wymiana elektrośmieci na sadzonki trwa codziennie.
  2. Godziny otwarcia: od 8:00 do 15:00.
  3. Akcja odbywa się w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Akademickiej 22.
  4. Wydawanie sadzonek trwa do wyczerpania zapasów.

Każdy z nas może teraz w prosty sposób przyczynić się do poprawy stanu środowiska naturalnego. W Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Akademickiej 22 prowadzona jest akcja "Sadzonka za elektrośmieci". Przynosząc stare baterie czy zużyty sprzęt elektroniczny, taki jak telewizory, komputery czy telefony, można otrzymać sadzonkę krzewu lub drzewa owocowego.

Inicjatywa ta jest dostępna codziennie od godziny 8:00 do 15:00, aż do wyczerpania zapasów sadzonek. To doskonała okazja, by nie tylko pozbyć się niepotrzebnych elektrośmieci, ale również wzbogacić swój ogród o nowe rośliny. Stare urządzenia, takie jak lodówki czy pralki, można również wymienić na piękne sadzonki.

Warto skorzystać z tej inicjatywy, ponieważ każdy z nas ma wpływ na stan naszej planety. Jak mówi organizator akcji: „Sadzonka za elektrośmieci” to doskonała okazja, aby zacząć dbać o nasze środowisko naturalne.”

Nie przegap tej szansy i już dziś odwiedź PSZOK przy ul. Akademickiej 22. Przy okazji możesz dowiedzieć się więcej o segregacji odpadów i innych ekologicznych inicjatywach w naszej okolicy. Wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla naszej planety!


Wg inf z: Urząd Miejski w Łomży