Koncert
W najbliższą niedzielę, 26 maja, na Scenie Na Piętrze odbędzie się wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim mamom. Występ o nazwie "Śpiewamy dla Mamy" z pewnością dostarczy wielu wzruszeń i niezapomnianych chwil.
  1. Koncert odbędzie się 26 maja 2024 o godz. 18:30.
  2. Wystąpią chór Studia eMDeK oraz dziecięce grupy baletowe.
  3. Wydarzenie odbędzie się w Sali na Piętrze MDK-DŚT.
  4. Wstęp na koncert jest wolny.

Tradycyjnie, jak co roku, 26 maja o godzinie 18:30, w Sali na Piętrze MDK-DŚT odbędzie się koncert "Śpiewamy dla Mamy". Wydarzenie organizowane jest z myślą o wszystkich mamach, które tego dnia będą mogły cieszyć się wyjątkowym muzycznym świętem.

Pod kierownictwem Magdy Sinoff, wystąpi skład chóralny Studia eMDeK, a także jego soliści. Na scenie nie zabraknie również utalentowanych dzieciaków, które zaprezentują swoje umiejętności wokalne. Dodatkowo, koncert uświetnią dziecięce grupy baletowe tańca współczesnego, przygotowane przez Małgorzatę Bielecką.

Warto zaznaczyć, że wstęp na to wydarzenie jest wolny, co sprawia, że każdy może dołączyć i celebrować ten wyjątkowy dzień w towarzystwie muzyki i tańca.

Głównym sponsorem koncertu jest HEXABANK Spółdzielczy, który od lat wspiera lokalne inicjatywy kulturalne. Dzięki wsparciu takich instytucji, możliwe jest organizowanie darmowych wydarzeń, które łączą społeczność i dostarczają wielu pozytywnych emocji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niech to będzie wieczór pełen radości, miłości i muzyki, który na długo pozostanie w pamięci.


Źródło: MDK Łomża