Grali i zbierali dla Liliany
Przejdź do fotogalerii
W Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbył się turniej piłkarski chłopców rocznika 2013 Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Oprócz akcentu sportowego prowadzona była zbiórka charytatywna na leczenie rocznej Liliany, która przyszła na świat z otwartą przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem. Jak informują organizatorzy, udało się zebrać kwotę 6360 zł.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Korony Ostrołęka, ale jak przekazują organizatorzy, najważniejsza była dobra zabawa i szczytny cel, jaki przyświecał całej inicjatywie. Była to zbiórka charytatywna na rzecz rocznej Liliany, cierpiącej od urodzenia na otwartą przepuklinę oponowo-rdzeniową oraz wodogłowie.

- Dzięki zaangażowaniu sponsorów, rodziców, sympatyków naszej drużyny i gości zebraliśmy ponad 4000 zł, a przy wsparciu PHU "Kurpiewski" Jan Kurpiewski kwota wzrosła dokładnie do 6360 zł i w całości trafiła na potrzeby leczenia Liliany – czytamy w komunikacie na stronie Facebookowej MŁKS. - Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim sponsorom naszego turnieju.

Turniej odbywał się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego.

Fot. Facebook/MŁKS