Przejdź do fotogalerii
Dowódca Garnizonu Łomża oraz Prezydent Łomży zapraszają na koncert z okazji Dnia Kobiet. We wtorek 7 marca 2023 roku o godz. 18:00 w Hali Kultury na Starym Rynku wystąpią zespół artystyczny 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego „My z Łomży” oraz grupa „Radionauci”. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odbierać od 28 lutego br. w godz. 7:30-15:30 w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego, ul. Farna 1, pok. 5.

Zespół „My z Łomży” tworzą żołnierze i pracownicy 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego. Na łomżyńskiej scenie zadebiutował spektaklem słowno – muzycznym „Na wojskową nutę”, zorganizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Z kolei „Radionauci” piszą o sobie:
- Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce rozbrzmiewały dźwięki kultowych płyt i stacji radiowych. Niestety, po latach dźwięki te stopniowo cichły, a wszystko za sprawą złych kosmitów, którzy uwięzili je w telefonach i komputerach. Wielu ludzi tęskniło za muzyką z przeszłości. Na misję ratunkową wyruszyło pięciu śmiałków. Radionauci, bo tak o nich mówiono, przemierzali oddalone o lata świetlne galaktyki starych kaset, płyt i stacji radiowych po to, by uwolnić muzykę i przypomnieć mieszkańcom Ziemi dźwięki, za którymi tęsknili. Czy misja się powiodła? Okaże się już niebawem…