Siłownia przyjazna dużej rodzinie
Przejdź do fotogalerii
Justyna Adamowicz z siłowni Best Gym Al. Legionów i prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski
Siłownia Best Gym Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę przy Al. Legionów 60B w Łomży, dołączyła do Firm Przyjaznych Rodzinie. Posiadaczom Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny oferuje 10-proc. zniżkę na indywidualne wejścia oraz karnety na siłownię i zajęcia fitness.

Łomżyńska Karta Dużej Rodziny adresowana jest do rodzin zamieszkałych na terenie Łomży, mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje, zaś w przypadku dzieci niepełnosprawnych bez ograniczenia wieku pozostających pod opieką rodzica. Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny można otrzymać w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego (Stary Rynek 14) oraz Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego (ul. Polna 16), gdzie wydawana jest bezpłatnie po upływie 14 dni od złożenia wniosku. Pozwala ona do korzystania ze zniżek oferowanych obecnie przez ponad pięćdziesiąt podmiotów.

- W naszym projekcie Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny uczestniczy coraz więcej firm, dzięki czemu wielodzietne rodziny mają łatwiejszy dostęp do oferowanych przez nie usług i produktów. Zachęcam kolejne podmioty, by dołączały do naszych Firm Przyjaznych Rodzinie – przekazuje prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Ostatnio do projektu przystąpiła siłownia Best Gym, mająca swoją siedzibę w budynku przy Al. Legionów 60B. - Chcemy dać możliwość szerszego dostępu mieszkańcom Łomży do aktywności fizycznej i zachęcić rodziny do aktywnego stylu życia – mówi Justyna Adamowicz podkreślając, jak ważne jest to do utrzymania zdrowia. Dlatego w środę 31 stycznia 2023 r. o godz. 18:15 zaprasza wszystkich niezdecydowanych na spróbowanie swoich sił podczas bezpłatnych zajęć fitness, ukierunkowanych na trening mięśni core.

- W ramach promocji zdrowego stylu życia niebawem planujemy także pokazowe zajęcia power step cardio i tabata, by każdy zainteresowany mógł sprawdzić, czy będą one odpowiednie dla niego. Ich termin zostanie ogłoszony na facebookowym profilu naszej siłowni – przekazuje. Justyna Adamowicz informuje ponadto, że w nieodległej perspektywie prowadzona przez nią siłownia ma również zamiar dotrzeć ze swoją ofertą do grupy seniorów i m.in. zorganizować dedykowane dla nich cykliczne zajęcia fitness wraz z fizjoterapeutą.

Kolejne firmy zainteresowane przystąpieniem do Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego, Stary Rynek 14 pok. 117, tel. 86 2156852, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..