Bielizna damska na prezent - czy to dobry pomysł?

O ile podarowanie skarpetek pod choinkę uchodzi wręcz za świąteczną tradycję, o tyle bielizna w formie prezentu wzbudza wiele wątpliwości a czasami wręcz kontrowersji. Jak się jednak okazuje, może być wymarzonym podarunkiem dla bliskiej Twojemu sercu kobiety. Należy jednak pamiętać o kilku elementach, na które należy zwrócić uwagę, wybierając tę formę prezentu.

Bielizna na prezent - jaka powinna być?

Wysokiej jakości bielizna, która pozostanie z kobietą na długie lata, bez widocznych śladów zniszczeń potrafi naprawdę wiele kosztować. Nic więc dziwnego, że panie decydują się zazwyczaj na produkty z niższej półki cenowej, które niestety pozostawiają wiele do życzenia. Często bielizna taka jest mało wygodna, a czasami wręcz mało zdrowa dla naszej skóry czy biustu. Możesz więc uszczęśliwić swoją wybrankę, dając jej w prezencie bieliznę od renomowanego producenta.

Bielizna szyta na miarę

Stawiając na światowej klasy producenta możesz spotkać się ze znacznie szerszą rozmiarówką. Pozwala ona na idealne dopasowanie bielizny do ciała. Wybór odpowiedniego rozmiaru wbrew pozorom nie jest taki trudny. A nawet jeśli z nim nie trafisz, Twoja kobieta z pewnością będzie ogromnie wdzięczna za prezent. Gdy rozmiar bielizny będzie zbyt mały lub za duży, ma 14 dni na wymianę. Wówczas będzie mogła podpowiedzieć Ci, na jaki rozmiar wymienić podarunek.

Bielizna na szczególne okazje

Bielizna może okazać się doskonałym prezentem nie tylko dla Twojej partnerki, ale również dla Ciebie. Jeśli uwielbiasz swoją kobietę w zmysłowej, kuszącej odsłonie wybierz na prezent bieliznę wieczorową. Niemal każda z pań jest miłośniczką pięknej, idealnie skrojonej i dopracowanej w każdym detalu bielizny. Wieczorowe modele zdecydowanie zachwycają krojem, materiałem czy elementami dekoracyjnymi - stanowią więc idealny pomysł na podarunek.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar bielizny na prezent?

Obawiasz się, że nie trafisz z rozmiarem bielizny dla Twojej partnerki? Wystarczy, że pod jej nieobecność przyjrzysz się bieliźnie, którą posiada - a dokładniej jej rozmiarowi. Jeśli wśród niej przeważa jeden rozmiar, wybierz właśnie ten. Pamiętaj jednak, aby zwrócić uwagę na kilka modeli. Może się bowiem okazać, że przy wyborze prezentu będziesz kierować się rozmiarem bielizny, który w rzeczywistości jest nieodpowiedni dla Twojej partnerki, jednak mimo to leży ona nieużywana w garderobie. Pamiętaj także, że nawet nietrafiony rozmiar bielizny, nie oznacza nietrafionego prezentu. Możesz go w końcu wymienić na inny - zwróć tylko uwagę przy zakupie, czy sklep daje taką możliwość.