Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Potrzebujesz pracy w Łomży - mamy oferty, które Cię zainteresują

Łomża to miasto położone w województwie podlaskim. W mieście rozwija się browarnictwo, przemysł materiałów budowlanych, przemysł spożywczy, elektroniczny, drzewny. Jeżeli szukasz ofert pracy w Łomży, zachęcamy do zapoznania się z naszymi najświeższymi ogłoszeniami. W tej chwili posiadamy oferty pracy w takich zawodach jak: radca prawny, tester produktów online, czy lekarz psychiatra.

Radca prawny – ciekawe oferty pracy w Łomży

Radca prawny to specjalista po studiach prawniczych, który zajmuje się między innymi udzielaniem opinii i porad prawnych. Może on występować jako pełnomocnik w postępowaniach sądowych lub administracyjnych, uczestniczyć w uzgadnianiu, a następnie opracowywaniu aktów prawnych. Żeby rozpocząć karierę w zawodzie radcy prawnego, konieczne jest ukończenie studiów prawniczych, a także właściwej specjalizacji (zakończonej egzaminem radcowskim). Osoba pełniąca funkcję radcy prawnego musi charakteryzować się nieskazitelnym charakterem (nie może być karana) i w pełni korzystać z praw publicznych. Radcy prawni znajdują zatrudnienie w kancelariach prawnych, sądach, czy prywatnych firmach. Cechy charakteru, które powinien posiadać idealny kandydat na radcę prawnego to zdolność logicznego myślenia, spostrzegawczość, pewność siebie, zdolność koncentracji na jednym zagadnieniu, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi. Zarobki radców prawnych są bardzo zróżnicowane i zależą od doświadczenia, umiejętności, czy miejsca zatrudnienia. Często wahają się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Poszukujemy testerów produktów online

Praca testera produktów online to stosunkowo nowe stanowisko pracy, które współcześnie cieszy się dużym zainteresowaniem. Osoba zatrudniona jako tester odpowiada za testowanie różnego rodzaju urządzeń na specjalnej platformie testującej. Może on skręcać i rozkręcać urządzenie, oceniać je pod kątem wizualnym, a także wykonywać inne polecenia zleceniodawcy. Tester zazwyczaj nie musi posiadać specjalistycznego wykształcenia. Ważne jest jednak, żeby miał opanowaną biegła obsługę komputera. W zawodzie tym ważna jest cierpliwość, zdolności manualne, czy dobry wzrok.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia za granicą, sprawdź nasze oferty pracy w Holandii.

Lekarz psychiatra pilnie poszukiwany

Psychiatra to specjalista po studiach medycznych, który specjalizuje się w leczeniu osób chorych psychicznie. Żeby rozpocząć pracę jako psychiatra należy ukończyć studia medyczne i konkretną specjalizację. Lekarze psychiatrzy znajdują zatrudnienie w szpitalach psychiatrycznych, a także w prywatnych i publicznych przychodniach. Zarobki psychiatrów zależą od ich doświadczenia, a także miejsca, w którym pracują. Praca psychiatry w pewnej mierze pokrywa się z obowiązkami psychologa. Z tego względu od osoby zatrudnionej na tym stanowisku wymaga się wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych, spostrzegawczości, cierpliwości i zwiększonej odporności na stres.