Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Port Łomża przyciąga wspaniałymi widokami na rzekę Narew i ofertą wodnych atrakcji. Inauguracja nowego sezonu to dla aktywnych osób okazja do bliższego zapoznania się z wodną turystyką. Port rzeczny z wypożyczalnią sprzętu wodnego od 1 maja otwarty będzie 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-21:00.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje rowery wodne, kajaki, kanadyjki i łodzie wioślarskie. Na terenie Portu funkcjonuje także wypożyczalnia rowerów, w której znajduje się też zestaw do samodzielnej naprawy rowerów. Na ogrodzonym polu kempingowym turyści podróżujący kamperami będą mogli skorzystać z bezpiecznej przystani, sanitariatów i natrysków, zatankować wodę, doładować akumulatory. Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu czekają zadaszone miejsca przeznaczone do odpoczynku i bezpłatnego grillowania. Przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki rekreacyjne i zachęcają do wypoczynku.

Nowością jest zastosowanie Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta, który usprawni funkcjonowanie obiektu i przyśpieszy obsługę. Jest to także dobra wiadomość dla osób często korzystających z wypożyczalni sprzętu wodnego, ponieważ ESOK umożliwił wprowadzenie Karnetów Port Łomża, które oferują rabaty do 30% od cen cennikowych!
Szczegóły są dostępna na stronie internetowej www.mosir.lomza.pl.


tekst i foto: MOSiR