Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Urząd Miejski w Łomży zaprasza do zapoznania się z koncepcją: „Przebudowy dróg gminnych nr 101110B (ul. Puławskiego) i nr 101133B (ul. Strażacka) w Łomży” oraz z koncepcją „Budowy drogi gminnej nr 101155B (ul. Topolowa) w Łomży” i udziału w konsultacjach społecznych, które z uwagi na obecną sytuację epidemiczną w Polsce będą przeprowadzone poprzez sieć internetową.

W dniach od 26.06.2020 r. do 11.07.2020 r. zapraszamy właścicieli działek przyległych do projektowanych ulic do przesyłania na adres internetowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
swoich uwag związanych z zaproponowanymi rozwiązaniami projektowymi. Każda przesłana wiadomość powinna być podpisana przez właściciela działki i zawierać dane umożliwiające późniejszy, ewentualny kontakt. Wiadomości anonimowe i przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dalsze przekazanie informacji o konsultacjach sąsiadom, mieszkańcom i znanym Państwu właścicielom działek położonych przy ww. ulicach celem dotarcia do jak najliczniejszej liczby osób zainteresowanych. Zapraszamy do aktywnego udziału w niniejszych konsultacjach.