Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Urząd Miejski w Łomży zaprasza do zapoznania się z opracowywaną dokumentacją projektową budowy gminnych ulic w rejonie ulicy Ks. Stanisława w Łomży. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną w Polsce konsultacje będą przeprowadzone poprzez sieć internetową.

W dniach od 25.06.2020 r. do 10.07.2020 r. zapraszamy właścicieli działek przyległych do projektowanych ulic rejonu ulicy Ks. Stanisława do przesyłania na adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich uwag związanych z zaproponowanymi rozwiązaniami projektowymi. Każda przesłana wiadomość powinna być podpisana przez właściciela działki i zawierać dane umożliwiające późniejszy, ewentualny kontakt. Wiadomości anonimowe i przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
Prosimy o dalsze przekazanie informacji o konsultacjach sąsiadom, mieszkańcom i znanym Państwu właścicielom działek położonych w rejonie ulic: Ks. Stanisława, Szosy Zambrowskiej i Zawadzkiej celem dotarcia do jak najliczniejszej liczby osób zainteresowanych.
Zapraszamy do aktywnego udziału w niniejszych konsultacjach.