Koncert metalowy: VomitvsanctvS i Vitur w Pubie Pod Ratuszem w Łomży

2 min czytania
Obrazek przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia Koncert metalowy: VomitvsanctvS i Vitur w Pubie Pod Ratuszem w Łomży

W Pubie “Pod Ratuszem” w Łomży odbędzie się koncert dwóch zespołów metalowych — VomitvsanctvS z Ełku oraz Vitur z Warszawy. Wydarzenie zaplanowano na wieczór, bilety będą dostępne wyłącznie na bramce. Informacja przeznaczona dla osób zainteresowanych muzyką ekstremalną i lokalnymi gigami.

Podstawowe informacje

  • Data i godzina otwarcia bram: Saturday, October 18, 2025 at 7:30 PM CEST
  • Start koncertu: 20:30
  • Miejsce: Pub “Pod Ratuszem” (ID miejsca: 673562259061941)
  • Adres geograficzny (w przybliżeniu): szer. 53.178790842522, dł. 22.082262039185
  • Cena biletów: 20 PLN (sprzedaż na bramce)

O zespołach

VomitvsanctvS to formacja z Ełku prezentująca ostre, ekstremalne brzmienia z wyraźnym antyreligijnym i antysystemowym przesłaniem. Zespół wydał debiutancki album “Secretion of Contempt” (wrzesień 2024) i w tekstach porusza tematykę krytyki instytucji religijnych, manipulacji społecznej oraz doświadczeń związanych z depresją i psychozą. Skład obejmuje: Reverend thePest (wokal/bas), Preacher (gitara) i Prophet (perkusja).

Vitur pochodzi z Warszawy; w opisie wydarzenia występuje jako współuczestnik wieczoru. Brzmienie i styl Vitur nie zostały szczegółowo opisane w ogłoszeniu, ale zespół zaproszony jest do udokumentowanego line-upu wieczoru.

Czego się spodziewać

  • Wieczór z muzyką metalową, skierowany do fanów cięższych brzmień.
  • Bilety dostępne jedynie przy wejściu; warto przyjść wcześniej ze względu na ograniczoną pojemność lokalu.
  • Koncert klubowy — kameralna atmosfera i bezpośredni kontakt z zespołami.

Dodatkowe uwagi

Jeżeli planujesz udział, sprawdź aktualizacje dotyczące wydarzenia bezpośrednio u organizatorów pubu lub na oficjalnych kanałach zespołów. Podane godziny i cena biletów pochodzą z udostępnionej informacji o wydarzeniu.

Autor: info_wydarzenia