Konkurs recytatorski
Przejdź do fotogalerii
foto ILO
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży serdecznie zaprasza nauczycieli i młodzież do wzięcia udziału w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”, odbywającym się pod honorowym patronatem prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Jego celem jest upowszechnienie wśród uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy o ziemi łomżyńskiej i jej okolicach.

Zgłoszenia należy przesłać do dnia 25 października 2022 roku na e–mail podany przez organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres szkoły: I Liceum Ogólnokształcące w Łomży, 18- 400 Łomża, ul. Bernatowicza 4, z dopiskiem – Konkurs Recytatorski - ”ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”.

Konkurs odbędzie się dnia 4 listopada 2022 roku o godzinie 10:00 w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.
Najlepsi wykonawcy uhonorowani zostaną nagrodami rzeczowymi za I, II i III miejsce, Nagrodami Organizatora oraz wyróżnieniami. Organizator przewiduje możliwość przyznania wyróżniającemu się uczestnikowi Grand Prix.

Szczegółowe informacje wraz z kartą zgłoszenia podane są w regulaminie konkursu, który zamieszczony jest na stronie: http://1lo.lomza.pl/
Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela koordynator konkursu: nauczyciel bibliotekarz I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, Dorota Przestrzelska – 511 047 475