Policja Łomża: Strzeż swojego portfela kieszonkowcy działają!
Policjanci z Łomży szukają sprawców dwóch kradzieży. Z torebek kobiet robiących zakupy zniknęły portfele z dokumentami i pieniędzmi. Mundurowi apelują o zwracanie szczególnej uwagi na swoje rzeczy osobiste.
Policjanci otrzymali wczoraj dwa zgłoszenia dotyczące kradzieży, które miały miejsce na terenie sklepów w Łomży. W obu przypadkach sprawcy wykorzystując najprawdopodobniej moment nieuwagi osób pokrzywdzonych, wyjęli z wnętrza damskich torebek portfele z pieniędzmi i dokumentami. Policjanci apelują o zwracanie uwagi na swoje rzeczy osobiste. Pamiętajmy, aby zamknięte torebki i saszetki trzymać z przodu, blisko siebie. Nie należy przechowywać większej kwoty pieniędzy w jednym miejscu oraz wkładać portfeli i torebek do koszyków na zakupy w sklepach samoobsługowych. Mężczyźni nie powinni także nosić portfela w tylnej kieszeni spodni. Bądźmy czujni, zwracajmy uwagę na to kto obok nas idzie, jak się zachowuje, obserwujmy otoczenie - ludzie zamyśleni, nieuważni są łatwiejszym łupem dla złodzieja.
Ostatnie Artykuły

Park Jana Pawła II zyska nowe funkcje. W Łomży ruszyły inwestycje sportowe

Adam Kałduński zagra w Łomży. Chopin wróci do filharmonii w świątecznym rytmie

Biało-czerwony weekend w Łomży pełen mszy, biegu i muzyki

Darmowa linia na Dzień Flagi i elektryczny autobus w centrum wydarzeń

Nosowska w Łomży przyciągnęła tłumy - wieczór o szczerości bez filtra
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – GKS Wikielec – ŁKS Łomża 1:2. Łomżanie odwrócili wynik w 28. kolejce](/images/mecz/thumbnails/gks-wikielec-lks-lomza-25042026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – GKS Wikielec – ŁKS Łomża 1:2. Łomżanie odwrócili wynik w 28. kolejce

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

Dwulatka uciekła do sąsiadów, a matka miała prawie 2 promile

MPK wraca na działki. Linia 18 pojedzie od rana i po południu

Książki wychodzą dziś na miasto. Łomża świętuje czytanie i autorów

Wyszyński w pracach uczniów. Łomża ogłasza konkurs plastyczny

