Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Każdy człowiek ma czasem problem z dopięciem budżetu domowego. Niejednokrotnie zdarza się, że potrzebuje Darmowe pożyczki przez internet dodatkowego zastrzyku finansowego na nieprzewidziane, niespodziewane wydatki. Zdarza się, że musi spłacić inne zadłużenie, zepsuje mu się sprzęt RTV lub AGD, zepsuje się samochód, dopadnie go ciężka choroba i kosztowne leczenie, niespodziewany, wysoki rachunek do uregulowania.

Zdarzają się sytuacje losowe, na które człowiek nie ma żadnego wpływu. Potrzebuje dodatkowego zastrzyku finansowego na codzienne wydatki. W takiej sytuacji prosi w pierwszej kolejności o pomoc rodzinę, przyjaciół. Gdy nie ma od kogo pożyczyć potrzebnych mu środków finansowych bardzo często sięga po tak zwane pożyczki krótkoterminowe.

Tego rodzaju pożyczki potocznie nazywane są także chwilówkami. Jak sama ich nazwa wskazuje są to pożyczki udzielane na krótki czas, na niewielką sumę pieniędzy. Tego rodzaju pożyczki krótkoterminowe udzielane są przez prywatne firmy, instytucje pozabankowe. Są to pożyczki zawierane na odległość, za pośrednictwem internetu. Bardzo często okazują się jedyną deską ratunku. Należy pamiętać, aby nie podpisywać pierwszej lepszej umowy pożyczki. Warto zapoznać się z kilkoma ofertami, porównać je i wybrać tę, która będzie najkorzystniejsza, najatrakcyjniejsza. Warto zapoznać się z regulaminem, z taryfikatorem dodatkowych opłat takich jak prowizja od udzielonej pożyczki, odsetki, oprocentowanie, całkowita kwota do spłaty, termin spłaty pożyczki.

Pożyczki krótkoterminowe – kto może z nich skorzystać?

Tego rodzaju pożyczki krótkoterminowe może zaciągnąć każda osoba fizyczna, która posiada polskie obywatelstwo, posiada ważny dowód osobisty, jest osobą pełnoletnią, posiada źródło dochodu, niezbędne do spłaty pożyczki.

Przewidziane wydatki i pożyczki krótkoterminowe na ich realizację

Bardzo często zdarza się również tak, że pożyczki krótkoterminowe zaciągane są świadomie na przewidziane wydatki, do których zaliczają się między innymi: zakup nowego sprzętu, wymarzone wczasy, wakacje, wycieczka, zakup nowej, przydatnej rzeczy. W takim celu ludzie także dość często korzystają z chwilówek. Dzięki temu dodatkowemu zastrzykowi finansowemu mogą spełnić swoje marzenia, potrzeby.

Pożyczki krótkoterminowe – jak można je otrzymać?

Aby skorzystać z pożyczki krótkoterminowej wystarczy mieć dostęp do internetu. Należy wejść na stronę internetową danej firmy pożyczkowej i zapoznać się z instrukcją. Należy postępować zgodnie z jej poleceniami. W pierwszej kolejności należy podać sumę jaką chcemy pożyczyć oraz podać termin jej spłaty. Następnie należy podać dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon do kontaktu, numer pesel, numer dowodu osobistego. Jeśli decyzja o pożyczce będzie pozytywna należy podać numer rachunku bankowego. Po akceptacji regulaminu i warunków umowy pieniądze trafiają automatycznie na podany numer konta bankowego. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Informacje dodatkowe

Sprawdź darmowe pożyczki przez internet na stronie Centrum Pożyczek 360 - dowiedz się więcej

Nieprzewidziane wydatki i pożyczki krótkoterminowe na ich realizację