Wakacyjne atrakcje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łomży
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza młodych mieszkańców na wyjątkowe wakacyjne zajęcia. W bogatym programie każdy znajdzie coś dla siebie, od przedszkolaków po młodzież.

Wakacyjne podróże po świecie: warsztaty w lipcu

Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała na lipiec cykl warsztatów zatytułowany "W 10 spotkań dookoła świata". Warsztaty te będą odbywać się w Oddziale dla Dzieci przy ulicy 3 Maja 6A, we wtorki i środy od godziny 11:00 do 13:00. Program jest skierowany do dzieci i młodzieży, a jego celem jest odkrywanie różnych kultur i zakątków globu poprzez zabawę i edukację. To doskonała okazja, aby podczas wakacji nie tylko się bawić, ale i wzbogacić swoją wiedzę.

Równolegle, w Filii nr 6 przy ulicy Małachowskiego 1 lokal 3, w każdy poniedziałek od 11:00 do 13:00 odbywać się będą zajęcia pod nazwą "Kolorowe lato z biblioteką". Te warsztaty są skierowane do dzieci w wieku od 6 do 12 lat i oferują różnorodne aktywności, które rozwijają kreatywność i umiejętności manualne.

Spotkania czytelnicze "Czytanie na śniadanie" dla najmłodszych

Dla najmłodszych, biblioteka przygotowała spotkania czytelnicze pod hasłem "Czytanie na śniadanie". W lipcu, w Oddziale dla Dzieci przy ulicy 3 Maja 6A, spotkania te będą odbywać się w czwartki od godziny 10:00 do 11:00. Analogiczne spotkania będą miały miejsce również w Filii nr 6 przy ulicy Małachowskiego, również w każdy czwartek, ale rozpoczynać się będą o godzinie 10:30. To świetna okazja dla przedszkolaków, aby zbliżyć się do literatury i spędzić czas w miłej atmosferze, słuchając ciekawych opowieści.

Gry planszowe i czytelnicze poranki w sierpniu

Sierpień w bibliotece również zapowiada się ciekawie. W każdą środę, w Oddziale dla Dzieci przy ulicy 3 Maja 6A, od 9:00 do 15:00 będą odbywać się spotkania pod hasłem "Zagraj z nami, bibliotekarzami". To idealna propozycja dla miłośników gier planszowych, którzy będą mogli spędzić cały dzień na wspólnej zabawie i rywalizacji.

Dodatkowo, kontynuowane będą czwartkowe spotkania "Czytanie na śniadanie" w godzinach od 10:00 do 11:00, skierowane do najmłodszych czytelników. To nie tylko doskonała okazja do posłuchania ciekawych historii, ale również sposób na rozwijanie wyobraźni i zainteresowań literackich u dzieci.

Informacje praktyczne i kontakt

Wszystkie zajęcia oferowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną są bezpłatne i dostępne dla wszystkich chętnych. Szczegółowych informacji można uzyskać bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci pod numerem telefonu 86 2165408, lub w Filii nr 6 pod numerem 86 2184336. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty biblioteki i spędzenia wakacji w kreatywny i edukacyjny sposób.


Opierając się na: UM w Łomży