Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w ROK tego lata
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza na wyjątkowe letnie warsztaty plastyczne. To doskonała okazja dla dzieci i młodzieży, by rozwijać swoje talenty artystyczne w inspirującej atmosferze.

Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w wieku 5-15 lat

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat na letnie warsztaty plastyczne. Zajęcia zostały zaplanowane na okres od 15 do 19 lipca, codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16:00 do 18:00. To wspaniała okazja, by spędzić czas twórczo i rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Różnorodność zajęć plastycznych

Program warsztatów obejmuje szeroki wachlarz zajęć plastycznych, w tym rysunek, malarstwo, papieroplastykę oraz rzeźbę. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w różnych technikach artystycznych, co pozwoli im na odkrywanie i rozwijanie swoich talentów w różnych dziedzinach sztuki. To idealny sposób na kreatywne spędzenie letnich dni.

Praktyczne informacje i zapisy

Opłata za udział w tygodniowych warsztatach wynosi 250 zł. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury przy ulicy Małachowskiego 4. Aby zapisać swoje dziecko na warsztaty, należy skontaktować się z biurem ROK – osobiście w pokoju nr 9, telefonicznie pod numerem 86 219 01 11 lub mailowo poprzez adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Korzyści płynące z udziału w warsztatach

Letnie warsztaty plastyczne to nie tylko możliwość nauki nowych umiejętności, ale także szansa na nawiązanie nowych przyjaźni i spędzenie czasu w kreatywnym i inspirującym środowisku. Udział w takich zajęciach może być niezapomnianym doświadczeniem, które pozytywnie wpłynie na rozwój osobisty i artystyczny młodych uczestników.

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży serdecznie zaprasza do udziału w letnich warsztatach plastycznych. To wyjątkowa okazja, by rozwijać swoje pasje i spędzić czas w twórczy sposób. Nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!


Powiat Łomżyński