Stypendia Starosty Łomżyńskiego 2024/2025: nabór kandydatów rozpoczęty
Starosta Łomżyński ogłasza nabór na stypendia dla uczniów, którzy wyróżniają się osiągnięciami w nauce, sporcie oraz sztuce. To wyjątkowa szansa dla młodych talentów z naszego powiatu!
  1. Stypendia dla uczniów klas V-VIII.
  2. Wnioski można składać do 15 lipca 2024 r.
  3. Stypendia przyznawane są za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.
  4. Wnioski składamy w Starostwie Powiatowym w Łomży.

Starosta Łomżyński zaprasza ambitnych uczniów do ubiegania się o stypendia na rok szkolny 2024/2025. Program skierowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych, którzy uczęszczają do placówek oświatowych na terenie naszego powiatu.

Stypendia są przyznawane w trzech kategoriach: za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz artystyczne. To doskonała okazja, by wyróżnić się nie tylko w szkole, ale również w całej społeczności lokalnej.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w Starostwie Powiatowym w Łomży do dnia 15 lipca 2024 roku. To doskonała szansa, by młodzi i zdolni mieszkańcy naszego powiatu mogli rozwijać swoje pasje i talenty.

Regulamin oraz wzory niezbędnych dokumentów są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wymaganiami i skorzystania z tej wyjątkowej szansy. Niech Wasze osiągnięcia zostaną docenione!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!


Powiat Łomżyński