Bezpłatne bilety dla seniorów na koncert 23 listopada 2023 r.
Przejdź do fotogalerii
Zapraszamy mieszkańców Łomży w wieku 60 lat i powyżej do odbioru biletów na koncert Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, który odbędzie się 23 listopada 2023 r. o godz. 18.30 w sali koncertowej Filharmonii przy ul. Zawadzkiej 1. Podczas koncertu „Na przełomie epok” wystąpią: Antonio Di Cristofano (Włochy) – fortepian, Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, Santiago J. Otero Vela (Hiszpania) – dyrygent. W programie znajdzie się m.in. III koncert fortepianowy c-moll op. 37 L. van Beethovena.

Bezpłatne bilety na koncert seniorzy mogą odbierać w siedzibie Klubu Senior + przy ul. Nowogrodzkiej 7A w Łomży w godz. 8.00-16.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety. Łącznie na seniorów na koncert 23 listopada czeka 100 szt. biletów.

Bilety do Filharmonii dla seniorów zostały zakupione ze środków dotacji z budżetu Województwa Podlaskiego w ramach zadania pn. „Kulturalna integracja 60+". Dzięki działaniu, starsi mieszkańcy Łomży będą mogli uczestniczyć nieodpłatnie w 6 koncertach Filharmonii od października do grudnia 2023 r.

Kolejny koncert planowany jest 7 grudnia 2023r. Dystrybucja bezpłatnych biletów dla mieszkańców Łomży 60+ ruszy kilka dni przed koncertem.


Zadanie pn. "Kulturalna integracja 60+" sfinansowano z dotacji z budżetu Województwa Podlaskiego.