<a href=Łomża z sukcesem na Międzynarodowych Targach Turystycznych TOUR SALON 2023 w Poznaniu" />
Przejdź do fotogalerii
W ostatni weekend października targi TOUR SALON 2023 zgromadziły 130 wystawców, którzy reprezentowali oferty regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, miast i gmin, jak również licznych podmiotów funkcjonujących na polskim rynku turystycznym. Stoisko targowe promujące Łomżę było wspólnym przedsięwzięciem Miasta Łomży i Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Łomżyńska.

W ramach obecnych na nim ekspozycji, kilkuset targowych gości miało możliwość skorzystania z ofert zawartych w licznych folderach promujących turystyczne uroki Łomży i regionu. Łomżyńską prezentację urozmaiciły także konkursy wiedzy o Łomży, w których sponsorami nagród była marka Browaru Łomża, Muzeum Przyrody w Drozdowie – Dwór Lutosławskich oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska.

W trakcie targów TOUR SALON 2023 została także rozstrzygnięta XII edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepsze produkty promujące polskie produkty turystyczne - RÓŻA REGIONÓW 2023. Na uroczystej gali, której organizatorem było branżowe ogólnopolskie wydawnictwo „Wiadomości Turystyczne”, jedną z nagród w dziedzinie „FOLDER” uzyskało nasze unikatowe wydawnictwo "Paszport Turysty - odkrywcy królewskiego miasta Łomży" wydawane w 4 wersjach językowych, które zostało dostrzeżone i wyróżnione w konkursie przez jego kapitułę.

tekst i foto: LOT Ziemia Łomżyńska