Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Grill gazowy w ogrodzie – prosty sposób na smaczny posiłek!

Letnie popołudnia warto spędzać w gronie najbliższych blisko natury – taras czy ogród pozwolą na odpoczynek blisko słońca. Warto zaaranżować przestrzeń przydomową tak, aby odpowiadała wszystkim domownikom i umożliwiała odpoczynek z książką, grami planszowymi, przy filiżance kawy. Pomogą w tym wygodne meble ogrodowe, parasol ogrodowy… oraz grill gazowy.

Biesiadowanie pod chmurką z grillem gazowym

Nie ma wątpliwości, że latem posiłki podawane na świeżym powietrzu smakują zdecydowanie lepiej. Wystarczy odpowiednio zaaranżowany taras czy miejsce w ogrodzie, aby możliwe stało się podawanie pysznych obiadów czy kolacji dla rodziny czy zapraszanie znajomych na wspólnego grilla. Projektując przestrzeń wypoczynkową, odpowiednią do biesiadowania, wybierz obszerny stół oraz wygodne krzesła, np. z technorattanu. Dodatkowo można uatrakcyjnić takie miejsce poprzez wykorzystanie eleganckich lampionów rattanowych czy też wazonów, w których ustawisz świeże kwiaty.

Grill gazowy – nowoczesny sposób na pyszne posiłki

Grille gazowe to prawdziwa rewolucja i sposób na to, aby grillowanie podnieść do rangi prawdziwej sztuki. Nowoczesne grille gazowe zaskoczą wysoką funkcjonalnością oraz licznymi innowacjami. Szukając grilla gazowego, z pewnością warto postawić na model Palermo, który znaleźć można w ofercie marki Garden Space. Grill gazowy Palermo jest urządzeniem posiadającym cztery palniki z regulacją wysokości płomienia – pozwoli to przyrządzić zarówno solidne porcje steków, jak i delikatne warzywa czy owoce morza. Wykorzystywana do działania grilla butla gazowa ukryta jest we wnętrzu konstrukcji, przez co nie wpłynie ona na estetykę otoczenia.

Nowoczesne grille gazowe – czym się wyróżniają?

Czym nowoczesny grill gazowy różni się od klasycznych grillów na brykiet? Grille gazowe zasilane są gazem – dzięki temu nie trzeba już martwić się o rozpałkę. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne, ale i praktyczne – dzięki palnikom gazowym wyeliminowany został problem gryzącego dymu, który niejednokrotnie uniemożliwiał wygodne przygotowanie potraw. Również wiatr nie będzie problemem – ruszty osłoni obszerna pokrywa.

Jak dbać o grill gazowy poza sezonem?

Chcąc jak najlepiej chronić grill gazowy, warto wykorzystać dedykowane pokrowce ogrodowe. Dedykowane pokrowce na grille tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie, które nie przecierają się, nie są podatne na zmienne warunki atmosferyczne. Struktura pokrowców pozwala na swobodną wymianę powietrza – oznacza to, że na powierzchni urządzenia nie będzie kondensować się wilgoć.