Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Trójwarstwowe podłogi – czy mają jakieś wady?

Drewno i wyroby z tego surowca cieszą się ogromną popularnością w nowoczesnych domach z wielu względów, nie tylko estetycznych. Drewno, ale również trójwarstwowe, drewniane podłogi doskonale nadają się do miejsc newralgicznych, takich jak kuchnia czy łazienka.

Podłoga Merbau – za co można ją pokochać?

Jedni kochają podłogę Merbau za jej niesamowicie intensywną i niebanalną kolorystykę, inni – za możliwości, jakie daje. Podłoga Merbau to trójwarstwowa deska, której dwie pierwsze „kondygnacje” stanowi drewno iglaste, a wierzchnią – właśnie liściaste merbau. Taka podłoga posiada naprawdę wiele zalet, począwszy od tego, że dzięki swojej konstrukcji nie wybrzusza się ani nie zużywa tak jak tradycyjne panele – jest mniej podatna na ścieranie. Co więcej, podłoga Merbau również nie skrzypi jak tradycyjne drewno, jest antystatyczna, a także nie elektryzuje się. Mając to wszystko na względzie można śmiało stwierdzić, że to doskonały sposób na udekorowanie dowolnej powierzchni, nawet kuchni czy łazienki.

Podłoga Merbau – funkcjonalna i piękna

Podłogi drewniane są również niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy odkurzanie i regularne przemywanie ich odpowiednimi detergentami, przeznaczonymi do czyszczenia powierzchni drewnianych. Ponadto nie tylko sprawiają, że wnętrze wygląda przytulnie, ale faktycznie jest w nim cieplej – właśnie dzięki drewnu, które emituje ciepło także w dotyku.