Weź udział w konkursach i wygraj atrakcyjne nagrody finansowe
Przejdź do fotogalerii
Konkursy na fotografie i prezentacje multimedialne dotyczące dzikiej przyrody Polski organizowane są w ramach 2. Narwiańskiego Festiwalu Przyrodniczego. Kierowane są do wszystkich osób pełnoletnich, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Aby mieć szansę na wygraną Twoje prace powinny charakteryzować się:

  • zgodnością z tematyką konkursową,
  • kreatywnością i wartością artystyczną,
  • jakością,
  • oryginalnością.

NAGRODY:

fotografie pokazy multimedialne
Gran Prix - 4000 zł
I miejsce 2000 zł 2000 zł
II miejsce 1500 zł 1000 zł
III miejsce 1000 zł 500 zł

Termin przyjmowania zgłoszeń: do 7 października 2023 r.

Zgłoszenia prac konkursowych dokonać można poprzez przesłanie linków do zdjęć lub prezentacji wystawionych na dysku wirtualnym z możliwością pobrania bez dodatkowych zabezpieczeń (np. GogleDrive, Dropbox, Wetransfer) za pośrednictwem poczty e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłanie ich zapisanych na płycie CD/DVD za pomocą tradycyjnej poczty na adres Urząd Miejski w Łomży, Wydział Kultury Sportu i Inicjatyw Społecznych, ul. Farna 1, 18-400 Łomża.

Każde zgłoszenie powinno być odpowiednio zatytułowane „Narwiański Festiwal Przyrodniczy – konkurs fotograficzny” lub „Narwiański Festiwal Przyrodniczy – konkurs pokazów multimedialnych” wraz z wypełnionymi załącznikami do regulaminu dostępnego pod adresem http://www.lomza.pl/bip/prawo.php?wiad=9425

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Festiwalu w dniach 20-21.10.2023 r. w łomżyńskiej Hali Kultury na Starym Rynku.

Organizatorem konkursów jest Miasto Łomża.