Zabiegi na cellulit - jak zredukować pomarańczową skórkę?

Zabiegi na cellulit wykonać można w profesjonalnej placówce. Kosmetolodzy dbają o komfort każdego, kto skorzysta z takich propozycji. Od tej pory nasze cera staje się gładka i wolna od nieestetycznego cellulitu. Czym cechują się te zabiegi? Gdzie możemy je wykonać?

Niezwykle skuteczne zabiegi na cellulit

Warto zauważyć, że zabiegi na cellulit cechują się skutecznym i sprawnym działaniem. Okazuje się, że zabiegi antycellulitowe pozwalają pozbyć się cellulitu, z którymi walczą kobiety.

Najlepsze i najnowocześniejsze zabiegi na cellulit są dostępne w naszej placówce. Staramy się sięgać po najnowsze rozwiązania technologiczne, tak aby odbiorcy byli zadowoleni z efektów. Do wyboru klienci mają wiele ciekawych opcji – zabiegi masażu pod ciśnieniem, laser czy kriolipolizę” - mówi kosmetolog Natalia Cholak z Clinica Cosmetologica

Jaki zabieg na cellulit wybrać? Najpopularniejsze propozycje to:

  • Kriolipoliza - polega na tym, że dane części ciała są chłodzone za pomocą specjalnego urządzenia. Trzeba wiedzieć, że kriolipoliza wpływa także na redukcję tkanki tłuszczowej.
  • Mezoterapia - w tej sytuacji do skóry dostarczane są odpowiednie substancje, działające odżywczo i regenerująco na skórę.
  • Fala radiowa - zabiegi na cellulit z użyciem fali radiowej mają na celu zagęścić włókna elastyny i kolagenu. Dzięki temu cera odzyskuje dawną gładkość i jędrność.
  • Głowica zasysająca - specjalista wykorzystuje specjalne rolki, które działają pod odpowiednim ciśnieniem rozbijając tłuszcz i zbite tkanki cellulitu.

Skuteczne zabiegi na cellulit muszą zostać poprzedzone konsultacją z kosmetologiem. Jest ona zazwyczaj darmowa i pozwala rozwiać wątpliwości oraz poznać przeciwwskazania. Zabiegi na cellulit nie są wykonywane u kobiet w ciąży, ze skłonnościami do siniaków, z nowotworami, czy też problemami z krzepliwością krwi. Wszystkie przeciwwskazania omawiane są na konsultacji poprzedzającej zabieg. Dowiedz się więcej na https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/

Zabiegi na cellulit – więcej informacji

Warto wiedzieć, że zabiegi na cellulit nie są bolesne. Przed zabiegiem nie należy się opalać i stosować niektórych kosmetyków, czy też leków. Przebieg zabiegu zależny jest od tego, jaką propozycję wybierzemy. W gabinecie specjalista sięga po nowoczesne urządzenia, dające pożądane efekty. Zabiegi na cellulit zazwyczaj są wykonywane w kilku seriach, zgodnie ze wskazówkami specjalisty.

Wybierz zabiegi na cellulit w Clinica Cosmetologica

Najlepsze zabiegi na cellulit wykonać warto w Clinica Cosmetologica. Kosmetolodzy w tym miejscu stawiają na doświadczenie i wiedzę, co przekłada się na dokładną pracę. Zabiegi na cellulit są wykonywane sprawnie i w miłej atmosferze, a każdy klient czuje się bezpiecznie. Profesjonalne zabiegi na cellulit wykonamy w renomowanej placówce Clinica Cosmetologica.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607