Kiermasz Rodzinny - daj ubrankom i zabawkom drugie życie!
Przejdź do fotogalerii
Kiermasz Rodzinny
Wyjątkowa inicjatywa odbędzie się w Łomży w niedzielę 25 lipca w parku im. Jana Pawła II. W pięknych okolicznościach przyrody będzie miał miejsce kiermasz, podczas którego rodzice będą mogli dokonać sprzedaży akcesoriów, ubranek oraz zabawek, które zalegają nieużywane w domu, tym samym dając im drugie życie i radość innym maluchom.

Kiermasz rodzinny to przede wszystkim dobra zabawa, integracja lokalnej społeczności i umożliwienie rodzicom odświeżenia szafy swoich pociech z odzieży, z której już wyrosły, danie ubraniom oraz zabawkom drugiego domu.

Akcja, organizowana przez łomżyńskiego producenta zabawek edukacyjnych Woobiboo przy wsparciu ze środków budżetu miasta Łomża, ma w intencji zwiększenie wrażliwości ekologicznej oraz szerzenie idei less waste, która ma na celu ograniczenie zanieczyszczenia środowiska.

Natomiast kiermasz to nie tylko wydarzenie dla społeczności rodzicielskiej. Jest to impreza rodzinna, na którą zaproszenie mają całe rodziny.

Dla dzieci w różnym wieku zostały zaplanowane także gry i zabawy z animatorami, tablice manipulacyjne, zajęcia z jogi oraz warsztaty taneczne. Po udanych zakupach i aktywnym udziale w zabawach, dzieci z rodzicami będą mogli odpocząć w strefie Gastro & Chill, w której Naturalny Szop będzie przygotowywał zdrowe posiłki.

Program wydarzenia
10:00 - 17:00
Kiermasz Rodzinny | Atrakcje dla dzieci z animatorami | Strefa Gastro & Chill z Naturalnym Szopem

Warsztaty:
11:00 - Malowanie farbkami po stretchu z AKUKU
12:00 - Zumba dla dzieci 4+ z BK STEP
13:00 - Hip-hop dla dzieci 4-9 lat z BK STEP
14:00 - Joga dla dzieci z Ela with the Flow
15:00 - Hip-hop dla dzieci 10+
16:00 - Joga dla kobiet (również w ciąży) z Ela with the Flow*
17:00 - Zumba dla kobiet

Aby wziąć udział w kiermaszu oraz warsztatach jogi i tańca, należy zgłosić się wypełniając formularz, dostępny w wydarzeniu na Facebooku (kliknij).