Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

  • Nagrody w loterii pitowej rozdane
  • Nagrody w loterii pitowej rozdane
  • Nagrody w loterii pitowej rozdane
  • Nagrody w loterii pitowej rozdane
  • Nagrody w loterii pitowej rozdane
W holu Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się rozdanie nagród w Loterii pn. „Rozlicz Pit w Łomży”. Do rąk laureatów trafiły odkurzacze automatyczne i bezprzewodowe, telefony typu smartfon i oczyszczacze powietrza. Wartość całej puli nagród to 25.000,00 zł brutto.

Przypomnijmy, losowanie odbyło się w dniu 15.06.2021 r. o godzinie 11 w Urzędzie Miejskim w Łomży, w obecności Komisji nadzoru, metodą tradycyjną, poprzez wyciąganie przez Członka Komisji kartoników z przydzielonymi numerami identyfikacyjnymi metodą "chybił-trafił".

Dziś (7.07.2021 r.) miało miejsce wręczenie laureatom nagród, wśród których znalazły się odkurzacze automatyczne i bezprzewodowe, telefony typu smartfon i oczyszczacze powietrza. Wręczył je prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, dziękując przy okazji wszystkim, którzy rozliczają swoje PIT-y w Łomży i gratulując zwycięzcom tegorocznej zabawy pitowej.

Jednym z obdarowanych był Pan Jacek Suchnicki, który nie ukrywa, że do wzięcia udziału w loterii zachęciły go atrakcyjne nagrody.- Mieszkam na bardzo ruchliwej ulicy w Łomży, więc odświeżacz powietrza na pewno bardzo się przyda – mówi. - Szczęście mi dopisało, bo to już moja kolejna nagroda – cieszy się jedna z laureatek - Pani Magdalena Wdziękońska, która brała udział w loterii już po raz drugi. - Tym razem stałam się posiadaczką odkurzacza bezprzewodowego. To bardzo miłe, że rozliczając się w Łomży, możemy wesprzeć swoje miasto, a przy okazji wygrać sprzęt domowy – dodaje.

Loteria "Rozlicz Pit w Łomży” rozpoczęła się 1 kwietnia i potrwa do 30 lipca br. Termin ten obejmuje zgłoszenie się do loterii, losowanie nagród, wydanie nagród, a także termin składania i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Warunkiem uczestnictwa było złożenie deklaracji podatkowej PIT za 2020 r w Urzędzie Skarbowym w Łomży, w terminie od dnia 01.01.2021 r. do dnia 30.04.2021 r., wskazanie Miasta Łomża jako miejsca zamieszkania i ukończenie 18 lat. Do udziału w loterii wpłynęły 992 zgłoszenia, z czego 815 zostało dopuszczonych do losowania, a pozostałe odrzucono z powodu niespełnienia wymogów regulaminowych.

Fot. Klaudia Piaścik