UM Łomża: Pomóżmy seniorom!

2 min czytania

Przejdź do fotogalerii

Rozpoczęła się akcja Świąteczna Paczka dla Seniora. Polega ona na zbiórce żywności, chemii czy artykułów gospodarstwa domowego na rzecz osób starszych. Na profilu stronie pomagam.pl/8kkmckcm prowadzona jest też zbiórka pieniężna. W szczytną inicjatywę włączył się również Urząd Miejski w Łomży.

- Nadchodzi piękny czas. Jaki już chyba każdy wie! Idą Święta. W tym roku będą one szczególnie ważne. Dlaczego? Ten rok nie jest dobry dla nikogo z nas. Każdy tu wie jak wygląda teraz sytuacja. Święta to czas, w którym powinno się myśleć o innych. My w te Święta myślimy nie tylko o bliskich, ale też o seniorach. Większość z Was nie ma pojęcia, że tych ludzi nie stać na leki, ledwo działa bądź już nawet nie działa, a do tego ledwo mają na jedzenie. Dlatego zaczynamy gromadzić POMOC! napisali na profilu facebokowym organizatorzy akcji, grupa Malowane Serce.

Zbiórka żywności prowadzona jest do 16 grudnia br. w Piwiarni Warka Łomża przy ul. Al. Legionów 54D (od poniedziałku do niedzieli w godz. 10-20), Łomżance-Bar i Kawiarnia przy ul. Wiejskiej 16A (od poniedziałku do piątku w godz. 8-17) oraz KG studio fryzur i urody przy ul. Piłsudskiego 89 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w sobotę od 9 do 14. Artykuły będą zbierane ponadto wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży. Akcję można wesprzeć też finansowo poprzez stronę internetową: pomagam.pl/8kkmckcm. Uzbierane środki zostaną przekazane na ciepłe posiłki czy obiady seniorom.

Więcej szczegółów na temat akcji Paczka dla Seniora można znaleźć pod linkiem: m.facebook.com/Malowane-Serce-109482664244139/?refsrc=http%3A%2F%2Fpomagam.pl%2F8kkmckcm&_rdr.

Autor: krystian