W dniu 12 marca 2019 roku odbyło się ostatnie posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Łomży w tej kadencji. Posiedzeniu przewodniczył i je prowadził P. Zenon Białobrzeski – Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy. W posiedzeniu uczestniczył Pan Lech Marek Szabłowski – Starosta Łomżyński, P. Mieczysław Bieniek – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży i zastępca dyrektora Pani Elżbieta Olejniczak – Bazydło,

Na dzisiejszym posiedzeniu rada wydała pozytywną opinię o nowym kierunku kształcenia w zawodzie technik budowy dróg, symbol cyfrowy 311216 w Technikum Nr 4 w Łomży wchodzącym w skład Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Łomży. Pani dyrektor Elżbieta Olejniczak – Bazydło przedstawiła zebranym informację na lokalnym rynku pracy w miesiącu lutym br. Następnym punktem posiedzenia było przyjęcie przez radę sprawozdania z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży oraz z wykonania planów finansowych urzędu w 2018 roku. Sprawozdanie zostało przyjęte jednogłośnie.

Pan Zenon Białobrzeski przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy podziękował wszystkich za rzetelne działanie na rzecz rozwiązywania trudnych problemów lokalnego rynku pracy, cenne opinie, wskazówki i merytoryczną pracę w konstruktywnym kreowaniu polityki rynku pracy, jednego z podstawowych zadań samorządu terytorialnego.

Do życzeń i podziękować dołączyli się również Pan Starosta i dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy wręczając podziękowania.

2019-03-12 12:39 Opublikował: Wydział PRiK
Autor treści: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.