Koncert zespołu
Przejdź do fotogalerii
14 grudnia br. o godz. 19:00 w sali koncertowej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży odbędzie się koncert polskiej grupy "Vołosi". Urząd Miejski przygotował bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Zespół "Vołosi" jest fenomenem na światowej scenie muzycznej. Powstał w wyniku niespodziewanego spotkania tradycyjnych i współczesnych artystów w samym sercu polskich gór. Ich opierający się na dialogu styl muzyczny łączy w sobie elementy rocka, jazzu, muzyki filmowej, ambient, world. Zagrali ponad 850 koncertów na całym świecie, byli gośćmi najważniejszych sal koncertowych i festiwali. Ich koncerty były transmitowane przez BBC, WDR3, Polskie Radio 2 i 3, O1 oraz Koreańską stację MBC.

Bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać od środy 6 grudnia br. od godz. 10:00, w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego przy ul. Farnej 1. Jedna osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 2 bilety.

Podczas wydarzenia odbędzie się kiermasz bombek choinkowych na rzecz hospicjum dla dzieci prowadzonego przez Fundację ‘"Pomóż Im".