Weź udział  w festiwalu SOUNTRACK!
Przejdź do fotogalerii
Uzdolnieni wokalnie soliści amatorzy w wieku 13 – 19 lat mogą już zgłaszać się do udziału w tegorocznej edycji festiwalu. Tematyka SOUNDTRACKU to piosenki i utwory znane z musicali, soundtracków filmowych i serialowych, które bardzo często przynosiły dodatkową popularność filmowym produkcjom. Gościem specjalnym w tym roku będzie Jakub Wocial.

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży. W dniach 29 września do 1 października odbędą się warsztaty wokalno-taneczno-teatralne, adresowane do uczestników festiwalu oraz osób zainteresowanych udziałem w sekcji wokalnej, która przygotowuje program na Koncert Galowy (warsztaty odbywają się pt-sob-ndz, szczegółowe godziny zostaną podane osobom zainteresowanym).

Wokaliści zainteresowani udziałem przygotowują do prezentacji dwa utwory (1 anglojęzyczny i 1 polski), teksty wykonywanych piosenek w formacie WORD/PDF, amatorskie nagranie jednego utworu w formacie mp3 oraz wypełnioną czytelnie kartę zgłoszenia oraz klauzurę RODO.

Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie http://www.mdk.lomza.pl/index.php?k=115.

Wszystkie załączniki wysyłają na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 24.09.2023 r.

Źródło: MDK-DŚT