Koncert w Hali Kultury
Przejdź do fotogalerii
W piątek 3 lutego 2023 roku o godz. 19:00 w Hali Kultury na Starym Rynku odbędzie się koncert ostrołęckiego zespołu MADMA i łomżyńskiej rockowej grupy THE SMALL PULL. Wstęp wolny, zapraszamy.

MADMA – zespół powstał w na początku ubiegłego roku i ma już w swoim dorobku pierwsze single „Słowa” i „Zostałeś sam”. Zespół tworzy pięciu doświadczonych muzyków grających wcześniej w innych zespołach regionu. Madma to spora dawka porządnego rockowego brzmienia, energii na scenie oraz wysokich umiejętności instrumentalnych.

THE SMALL PULL to kolektyw bezapelacyjnie uniwersalnych muzyków, którzy z założenia swój materiał przedstawiają na ulicach miast, plażach i pomostach mazurskich jezior. Materiał, jaki grają to mikstura coverów utworów znanych bardziej lub mniej oraz szczypta własnej twórczości. Charakterystyczna cecha muzyki The Small Pull to jej niepowtarzalność, wiele kompozycji jest improwizowanych, a znane, oryginalne aranżacje transformowane na wzór ich własnej onomatopei rzeczywistości. Zespół wywodzi się z idei buskingu, lecz tym razem nadchodzi okazja posłuchać ich na faktycznej scenie, gdzie zabiorą słuchaczy w osobistą podróż pełną wrażeń i prawdziwych ludzkich emocji. Skrótem - będzie klawo.