Hej kolęda, kolęda w łomżyńskiej filharmonii
Przejdź do fotogalerii
Filharmonia Kameralna w Łomży zaprasza na koncert z cyklu ferie z filharmonią. W środę 25 stycznia 2023 o godzinie 10:00 zapraszamy na koncert, który wypełnią najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Zaśpiewają je znakomity sopran Hanna Zajączkiewicz oraz wokalista Andrzej Stankiewicz, uczestnik 13. edycji The Voice of Poland. Towarzyszyć im będzie orkiestra łomżyńskiej filharmonii pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego. WSTĘP WOLNY. Koncert dostępny również na żywo na www.facebook.com/filharmonialomza.

Hanna Zajączkiewicz jest laureatką konkursów wokalnych w kraju i za granicą m.in. we Włoszech, na Węgrzech, w Estonii, Szwajcarii, Kanadzie oraz Australii. Prowadzi ożywioną działalność koncertową. Ma w swoim dorobku liczne koncerty zarówno pieśniarskie, oratoryjno-kantatowe, jak i operowe. Ukończyła z wyróżnieniem studia wokalne na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Studiowała również śpiew solowy w Conservatorio Statale di Musica „E.F. Dall’Abaco” w Veronie (Włochy).

Andrzej Stankiewicz jest Polakiem urodzonym w Wilnie. Brał udział w różnych konkursach i programach telewizyjnych. Między innymi wziął udział w litewskim "The Voice" i udało mu się dostać do 3 etapu. W tym roku startował w 13 edycji "The Voice Of Poland", gdzie udało mu się odwrocić wszystkie fotele. Aktywnie działa jak i na Litwie, tak i w Polsce. Ma na swoim koncie 3 wydane utwory i wspaniały teledysk.

Więcej informacji o koncercie:
http://filharmonia.lomza.pl/wydarzenia/najblizsze-koncerty/item/865-hej-koleda-koleda-web.html