Prezydent Miasta Łomża i Łomżyńska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłaszają konkurs "ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU" i "ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU". Już po raz szósty kapituła konkursu nagrodzi najaktywniejszych społeczników działających na rzecz środowiska lokalnego oraz wyróżni najciekawsze inicjatywy.

Kandydatów do nagrody można zgłaszać w trzech kategoriach:
- ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU
- ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU DO LAT 20.
- ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU
Termin zgłoszeń upływa 30 października 2022 r.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne), spółdzielnie socjalne, osoby fizyczne, placówki oświatowe, instytucje kultury, instytucje pomocy społecznej, jednostki świadczące opiekę medyczną i inne instytucje współpracujące z wolontariuszami i organizacjami pozarządowymi na terenie miasta.
Zgłoszenia kandydatów/wydarzeń będą przyjmowane na podstawie: wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA oraz KLAUZULI INFORMACYJNEJ wraz z podpisaną zgodą wnioskodawcy (jeśli jest osobą fizyczną) i kandydata do nagrody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji konkursu, dostępnych w: Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1 lub na stronie www.lomza.pl w zakładce "Organizacje pozarządowe".

Kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą informacyjną należy dostarczyć do siedziby organizatorów:
• drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan wypełnionego formularza wraz z klauzulą);
• złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży, ul. Stary Rynek 14;
• wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża.
Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1, tel. 86 2168068.

Załączniki

  1. karta zgłoszenia
  2. RODO
  3. Załącznik do zarządzenia
  4. Zarządzenie