Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Witamy kolejne firmy przyjazne rodzinom i seniorom
Przejdź do fotogalerii
Do programu wspierającego rodziny wielodzietne lub seniorów przystąpiły 3 kolejne firmy, które oferują zniżki na swoje usługi. To „Informatyka Partnerstwo Handel Jacek Kulka”, restauracja włoska „Am… Cucina Italiana” oraz „Ekologiczny Dom”, autoryzowany salon sprzedaży wysokiej jakości oczyszczaczy powietrza firmy SHARP. Certyfikaty przystąpienia do Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny i Karty Seniora wręczył prezydent Mariusz Chrzanowski wraz z poseł na Sejm RP Aleksandrą Szczudło.

- Cieszy mnie fakt, że coraz więcej firm przybywa na liście programu lojalnościowego. Oferta zwiększa się i staje się różnorodna, co sprawia, że mieszkańcy naszego miasta mają większy wybór ulg i zniżek – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski.

Firma „Informatyka Partnerstwo Handel Jacek Kulka” oferuje 5% rabatu na każdy kurs komputerowy bądź programowania oraz 5% dodatkowego rabatu w przypadku na kurs dwóch i więcej członków rodziny (dla każdego uczestnika). - Zdecydowałem się na to mając na uwadze wielodzietne rodziny. Wiem, że to duży wydatek, dlatego postanowiłem ułatwić dostęp do naszych kursów - mówi Jacek Kulka.

Zadowolenia z faktu przystąpienia do programu nie kryli także reprezentujący restaurację włoską „Am… Cucina Italiana”. – Jako rodzina, często korzystamy z Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny i ze swojej strony chcielibyśmy również zaproponować taką możliwość mieszkańcom Łomży. Firma oferuje 10% zniżki dla posiadaczy karty.

Firma „Ekologiczny Dom” specjalizuje się w sprzedaży oczyszczaczy powietrza firmy SHARP. Są autoryzowanym punktem sprzedaży. Poza oczyszczaczami firmy Sharp posiadają w sprzedaży klimatyzatory, wentylatory i osuszacze powietrza. „Ekologiczny Dom” współpracuje z firmą 4Sun i świadczy usługi oraz sprzedaż systemów fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych i firm. Oferują 5% rabatu na wszystkie produkty i usługi w ramach karty dużej rodziny i karty seniora.

Wykaz firm uczestniczących w projekcie Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny dostępny jest pod adresem --->TUTAJ<---, zaś Łomżyńskiej Karty Seniora --->TUTAJ<---.

Wnioski o wydanie Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny można składać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Polna 16, a o wydanie Łomżyńskiej Karty Seniora w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych, ul. Farna 1.


tekst i foto: Klaudia Piaścik