Wśród usług wynajmu samochodów króluje obecnie abonament – auto jest w takim przypadku oferowane na rok przy bardzo korzystnych opłatach abonamentowych. Co warto wiedzieć o tej opcji i w jakim przypadku warto się na nią zdecydować?

Abonament na auto – usługa dopasowana do Twoich potrzeb

Niski abonament, auto prosto z salonu

Coraz częściej wynajem staje się opcją nie tylko dla firm, ale także klientów indywidualnych, którzy nie chcą obciążać swojego budżetu sporym zobowiązaniem, jakim jest zakup samochodu. Z tego powodu powstaje coraz więcej usług, dopasowanych do potrzeb zwykłego użytkownika – najnowszą z nich jest abonament auto, w ramach której klient może wynająć nowy samochód na rok, i płacić przy tym jedynie niski, comiesięczny abonament.

Główną zaletą tej oferty są jej proste zasady, dopasowane do oczekiwań klienta indywidualnego. Nie ma tutaj wielu formalności, zawiłych umów czy obciążających zobowiązań, a z usługi można skorzystać w każdej chwili, szybko otrzymując do swojej dyspozycji wybrany samochód na abonament.

Auto na abonament – nie tylko samochód

Usługa auta na abonament jest tak przemyślana, żeby całkowicie ułatwić klientowi korzystanie z wynajmu samochodu. W ramach abonamentu można bowiem otrzymać nie tylko nowy model auta, ale także dotyczące go usługi, które ułatwią codzienne korzystanie z pojazdu.

Przykładowe usługi, na jakie można liczyć, to:

  • zapewnienie przez wypożyczalnię samochodów luksusowych pełnego pakietu ubezpieczenia AC i OC,
  • pakiet assistance wraz z samochodem zastępczym,
  • serwisowanie i przeglądy techniczne dostępne w autoryzowanej stacji obsługi,
  • zapewnienie, przechowywanie i sezonowa zmiana kompletu opon zimowych do danego modelu auta.

Dzięki temu klient nie musi martwić się o wiele ważnych kwestii – wystarczy, że wybierze odpowiadający mu pakiet abonamentowy, zawierający wszystkie potrzebne usługi, i może spokojnie jeździć nowym autem na co dzień.

Samochody w abonamencie – duży wybór aut

Klient sporo zyskuje, decydując się na abonament – auto prosto z polskiego salonu, na gwarancji producenta, to jedna z większych zalet tej opcji. W dobrej wypożyczalni samochodów luksusowych w Warszawie można liczyć na szeroki wybór najlepszych, najnowocześniejszych modeli aut, pochodzących od renomowanych producentów. Coś dla siebie znajdą miłośnicy takich marek, jak Lexus, Audi, Mercedes czy BMW, a także wielu innych. Samochody na abonament to szeroki przekrój modeli z różnych segmentów i o różnym standardzie wyposażenia. Ułatwia to znalezienie wymarzonego auta, które spełni wszystkie oczekiwania i będzie wspaniale służyło przez rok jazdy.

Zalety aut na abonament

Samochody w abonamencie to ciekawe rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Jego główną zaletą są proste zasady i niskie płatności – można zyskać nowe auto na pełen rok, płacąc przy tym jedynie korzystny abonament. Do największych korzyści należą:

  • przejrzysta umowa i mało formalności,
  • krótki czas oczekiwania na nowe auto,
  • możliwość wyboru spośród wielu nowoczesnych modeli aut,
  • wysoka opłacalność i jasne zasady spłaty,
  • umowa na rok, po której zakończeniu można zdecydować się na wybór kolejnego samochodu prosto z salonu.

Warto wypróbować abonament na auto – dzięki tej opcji już w ciągu kilku dni można zyskać wymarzone auto w idealnym stanie technicznym i wizualnym, które będzie cieszyło wygodą i bezpieczeństwem jazdy przez kolejne 12 miesięcy.