Dziś rusza Letnie Kino Plenerowe. W każdy piątek lipca i sierpnia o godz. 21:00, w ogrodzie Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” (ul. Krzywe Koło 1) mieszkańcy naszego miasta będą mogli obejrzeć jeden z proponowanych filmów. Ponadto jedna projekcja odbędzie się na Starym Rynku. Dziś wyświetlana będzie amerykańska komedia romantyczna pt. „Rodzinne rewolucje”. Wstęp wolny, zapraszamy.

Program Letniego Kina Plenerowego - Łomża 2019

5.07 - RODZINNE REWOLUCJE (2014, USA)
Dwoje pozornie niepasujących do siebie samotnych rodziców zbiegiem okoliczności spędza tydzień w tym samym afrykańskim kurorcie (Adam Sandler, Drew Barrymore).

12.07 - W KREGU MIŁOŚCI (2012, Belgia, Holandia)
Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym związku. Poważna choroba córki oddala ich od siebie.

19.07 – INCEPCJA (2010, USA, Wlk. Br.)
Czasy, gdy technologia pozwala na wchodzenie w świat snów. Złodziej Cobb ma za zadanie wszczepić myśl do śpiącego umysłu (Leonardo Di Caprio)

20.07 (sobota, Stary Rynek) – BOHEMIAN RAPSODY (2018, USA, Wlk. Br.)
Historia zespołu Queen.

26.07 - LEPIEJ PÓŹNO NIŻ PÓŹNIEJ (2003, USA)
Harry spotyka się tylko z dużo młodszymi kobietami do czasu, aż poznaje Erikę, matkę jednej z nich (Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves)

2.08 - JOHN WICK (2014, USA)
Były płatny morderca ściga gangsterów, którzy wtargnęli do jego domu, dokonując brutalnej napaści i kradzieży (Keanu Reeves).

9.08 – CZEKOLADA (2000, USA. Wlk. B.)
Matka i córka przyjeżdżają do małego miasteczka, gdzie otwierają sklep, w ofercie którego znaleźć można czekoladę pod każdą niemal postacią. Przedsięwzięcie spotyka się z dezaprobatą burmistrza.

16.08 – JOHN WICK 2 (2017, USA)
John Wick udaje się do Rzymu na prośbę starego przyjaciela, który chce przejąć kontrolę nad międzynarodową gildią zabójców.

23.08 – SUGAR MAN (2012, Szwecja, Wlk. Brytania)
Historia muzyka Sixto Rodrigueza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi. Po drugiej płycie piosenkarz zapadł się pod ziemię

30.08 – NOWSZY MODEL (2009, USA)
Sandy przyłapuje męża na zdradzie i rozwodzi się. Po przeprowadzce zatrudnia jako nianię dla swoich dzieci, dużo młodszego od siebie mężczyznę.