Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Napisz list do Św. Mikołaja, zrób bombkę choinkową i wygraj atrakcyjne nagrody
Przejdź do fotogalerii
Urząd Miejski w Łomży jak co roku ogłosił świąteczne konkursy: „List do Świętego Mikołaja” i „Najładniejsza bombka choinkowa”. W plastyczno - literackich zmaganiach mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz szkolnym z terenu miasta Łomża.

W ramach mikołajkowego konkursu „List do Świętego Mikołaja”, dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I – III mają za zadanie wykonać prace plastyczne w dowolnej technice lub w formie plastyczno – literackiej. Wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia trzeba dostarczyć je do Wydziału Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego, przy ul. Farnej 1, w dniach od 18 listopada do 2 grudnia 2021 r.

Konkurs pod hasłem „Najładniejsza bombka choinkowa” polega na samodzielnym wykonaniu bombki i dostarczeniu jej w terminie od 23-ciego listopada do 10 grudnia 2021 r. do Wydziału Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego, przy ul. Farnej 1. Jego adresatami są dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I – VIII.

Nadesłane na konkursy prace ocenią specjalnie do tego celu powołane komisje. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Poniżej znajdują się regulaminy konkursów i karty zgłoszeń.

Załączniki

  1. Karta zgłoszenia bombka
  2. Karta zgłoszenia List
  3. Regulamin konkurs bombka
  4. Regulamin konkurs List