Startuje 11. edycja ogólnopolskiego plebiscytu "Świeć się z Energą". Zwycięzca regionalny może liczyć na dobroczynne nagrody - energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10.000 zł. W finale akcji do zdobycia jest tytuł "Świetlnej Stolicy Polski” oraz charytatywne nagrody od Grupy Energa o łącznej wartości aż 40.000 zł! Czy Łomża znowu pokona i inne miasta w województwie i po raz czwarty sięgnie po tytuł świetlnej stolicy województwa podlaskiego? A może wygra etap ogólnopolski?

W każdym z 16 województw wyłoniony zostanie laureat regionalny i finalista, który otrzyma na cele dobroczynne sprzęt AGD za 10 tys. zł. Zwycięskie miasto w etapie ogólnopolskim wygra natomiast warte aż 50 tys. zł. wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Głosując codziennie każdy może pokazać, jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta i wesprzeć swój region w rywalizacji o wygraną. Etap wojewódzki potrwa do 2 stycznia 2020 roku.

Do głosowania zachęca prezydent Mariusz Chrzanowski. - Z roku na rok pojawiają się nowe elementy świetlne, nasze świąteczne iluminacje są coraz piękniejsze. Zachęcam wszystkich do codziennego, systematycznego oddawania głosów na nasze miasto, dzięki czemu ponownie będziemy mogli wesprzeć naszych najbardziej potrzebujących mieszkańców – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski.

Na Łomżę można głosować pod adresem: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/podlaskie/lomza/