• Targi Ślubne w Łomży z wystawcami i nagrodami
W dniach 16-17 listopada 2019 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny w Łomży odbędą się Targi Ślubne. Wydarzenie ma na celu skupienie całej branży ślubnej i weselnej w jednym miejscu, aby umożliwić przyszłym Parom Młodym poznanie kompleksowej oferty w jeden weekend. Organizatorzy podkreślają, że udało się już podjąć współpracę z przedstawicielami wszystkich produktów i usług potrzebnych do organizacji ślubu i wesela. Targi Ślubne swoim patronatem objął prezydent Mariusz Chrzanowski.

Celem organizatorów jest, by przyszłe Młode Pary, które zwykle poświęcają długie miesiące na szukanie i rozmowy z dostawcami usług, mogły spotkać ich wszystkich w jednym miejscu, poznać ofertę i zadać pytania. Odwiedzający znajdą na Targach wszystkie firmy zaangażowane do organizacji ślubów i wesel. Będzie dużo firm zajmujących się dekoracjami, zaproszeniami, będą zespoły muzyczne i DJ’e, torty, kwiaty, makijażystki, fryzjerki i kosmetyczki. Będzie też moda ślubna, atrakcje weselne i różnego rodzaju auta do ślubu .
Spotkania z wystawcami to nie jedyna atrakcja Targów Ślubnych w Łomży. Poza stoiskami wystawienniczymi, na Targach będzie można obejrzeć wiele pokazów, w tym pokazy mody ślubnej, fryzur i makijaży. Wystawcy pokażą ciekawe nowości i inspiracje, będą też promocje. Zarówno organizatorzy jak i wystawcy przygotowali także konkursy, w których do wygrania będą cenne nagrody, między innymi egzotyczne wczasy dla dwojga, romantyczny weekend w Toruniu, telewizor 4K 50 cali, obrączki i garnitur ślubny, przejazd autem do ślubu oraz wiele innych.

Targi Ślubne odbędą się w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny w Łomży w sobotę 16 listopada w godz. 12:00-20:00 oraz w niedzielę 17 listopada w godz. 10:00-18:00. Bilet wstępu 10 zł/dzień.