Masz pomysł na innowacyjny produkt czy rozwiązanie w swojej firmie? Planujesz prowadzenie prac badawczo-rozwojowych lub zakup ich wyników? Skorzystaj z grantów! Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza do uczestnictwa w seminarium informacyjnym „Granty na badania i rozwój – jak skutecznie pozyskać grant”, które odbędzie się w środę 29 maja 2019 r. w godz. 10.00-14.00 w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża Sp. z o.o., ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166 w Łomży. Celem spotkania jest zaprezentowanie zasad naboru wniosków o powierzenie grantu – omówienie kto może się ubiegać o grant oraz na co, ile i jak można pozyskać. Ponadto omówiona zostanie oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich i PFRR kierowana do przedsiębiorstw.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą i planujących jej rozwój na terenie województwa podlaskiego.
Przekazane w trakcie spotkania informacje będą stanowić kompendium wiedzy na temat projektu „Granty na badania i rozwój” w praktycznym wymiarze – zostanie zaprezentowane krok po kroku jak pozyskać grant – od pomysłu rozwoju firmy do wypłaty grantu.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego – merytoryczny personel projektu „Granty na badania i rozwój”
Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.
Rejestracja na seminarium prowadzona jest przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łomży do dnia 24.05.2019r.
Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego.
Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje o spotkaniu można uzyskać pod numerami tel. 86 216 33 26; 86 473 53 20.