Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

W sobotę 11 maja na Starym Rynku odbył się kolejny Jarmark Rozmaitości. Tym razem, oprócz tradycyjnych stoisk, dodatkową atrakcję stanowiło miasteczko cyrkowe.

Piękna pogoda sprawiła, że na Starym Rynku pojawiło się wielu mieszkańców naszego miasta. Tradycyjnie, oprócz rękodzieła, rzeczy typowo kolekcjonerskich, każdy mógł zaopatrzyć się w robione wedle tradycyjnych przepisów wędliny, chleb czy naturalne miody.
Na tym jednak nie koniec, bo były jeszcze pokazy cyrkowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych. Warsztaty chodzenia po linie, warsztaty żonglerskie, plansze z grami zręcznościowymi, labirynt animacyjny, strzelnica, rowerek Pedallo, szczudełka, Rola Bola, narty do chodzenia w duecie, zjeżdżalnia rolkowa (10m), gigantyczne bańki mydlane oraz show zaprezentowane przez artystów nie pozwoliły nudzić się przebywającym w sobotnie popołudnie na Stary Rynku.
Przed nami jeszcze cały cykl Jarmarków Rozmaitości, na których nie zabraknie ciekawych atrakcji zarówno dla dużych jak i małych. Na najbliższy zapraszamy już 8 czerwca.Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.