Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łomża

Porady dietetyczne dla seniorów
Aneta Rogalska, właścicielka Poradni Dietetycznej Perfekt Slim w gabinecie zastępcy prezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego
  • Porady dietetyczne dla seniorów
Do Programu "Łomżyńska Karta Seniora" przystąpiła kolejna firma. Osoby starsze skorzystają po preferencyjnych cenach z usług Poradni Dietetycznej Perfect Slim.

Właścicielką Perfekt Slim jest Aneta Rogalska, która skończyła technologię żywności i żywienie człowieka, ale bardziej od procesów technologicznych zainteresowało ja samo żywienie. Szkoliła się dodatkowo w tym zakresie i w październiku ubiegłego roku postanowiła założyć własną działalność. Jak mówi do jej poradni mieszczącej się przy ul. Małachowskiego 6 przychodzą osoby w różnym wieku, od 9 do 60 lat. Teraz chce dotrzeć również do seniorów.

- Osoby starsze nie zawsze mają dostęp do Internetu. Chciałam się otworzyć na nich i zaprosić na konsultacje. Uważam, że każdy powinien zadbać o siebie niezależnie od wieku – motywuje swoje przystąpienie do Programu "Łomżyńskiej Karty Seniora" właścicielka Perfekt Slim. Dodaje, że nigdy nie jest za późno na zmianę nawyków żywieniowych i nie jest to wcale trudne. - Warto to zrobić, aby poczuć się lepiej – zachęca nie tylko seniorów.

Posiadacze Łomżyńskiej Karty Seniora, którzy zgłoszą się do Perfekt Slim otrzymają 30 % rabatu na konsultacje dietetyczne, 15 % na utworzenie jadłospisu oraz 10 % rabatu na suplementy diety w sklepiku z odżywkami. W ramach wizyty wykonywany jest też pomiar cukru oraz ciśnienia.

Obecnie w katalogu firm przyjaznych seniorom znajduje się 46 firm. Wykaz wszystkich dostępny jest na stronie Urzędu Miejskiego w Łomży w zakładce Informacje praktyczne.